Op 5 december is door onze jeugdteams alweer de 6e jeugdwedstrijd geschoten.
Als je onze Facebook pagina volgt heb je hier al wat over voorbij zien komen.

Vanmorgen hadden de Sint en zijn pieten nog een kleinigheidje achtergelaten voor onze jeugdspelers. Na de wedstrijden in Losser en Noord-Deurningen stond er in ons clubgebouw warme chocolademelk klaar met pepernoten en een chocoladeletter. Dit was tevens een mooi moment om Marion Lokotte even in het zonnetje te zetten voor haar inzet bij het realiseren van de nieuwe trainingspakken voor de jeugd. Marion heel erg bedankt!
Leider Geard Bruns maakte het volgende verslagje over de wedstrijd:
Nog even een klein verslag….het H-team, heeft volgens leider Ties een prima wedstrijd gespeeld, maar het geluk was wederom niet aan hun zijde. De verschillen waren minimaal , maar de puntjes moesten in Losser blijven…..Het E-team, had een belangrijke klus te klaren. Om de leiding in de competitie tte behouden, moest er gewonnen worden. Nooit gedacht uit Noord-Deurningen was een geduchte tegenstander, maar onze jongens waren er goed bij vanmorgen.Alle 3 punten gingen mee naar WeerselošŸ‘ Warre was vanmorgen de absolute matchwinner, hij leverde super strakke schoten af en wist precies tussen de modderpoelen door te plaatsenšŸ‘Met nog 4 wedstrijden te spelen, lijkt het erop, dat het kampioenschap dit jaar binnen handbereik komt. Natuurlijk zijn ze er nog niet, maar..ze gaan ervooršŸ’Ŗ
En….niet te vergeten, bij terug komst, was er een verrassing bij het clubgebouw. Het bestuur van onze club, heeft sinterklaas gevraagd om een attentie voor alle spelers te brengen. Fantastisch toch! Dat er ook nog eens een beker heerlijke warme chocolademelk met slagroom en volop pepernoten klaar stond, maakte het feestje compleet. Daarnaast werd Marion Lokotte in de bloemetjes gezet, omdat zij ontzettend veel werk heeft verzet, door iedereen te voorzien van de clubkleding. Een mooi gebaar van het bestuur, om dit te waarderenšŸ‘